Spojené štáty

Pamiatky a obľúbené miesta v New Jersey (s fotografiami)

Pin
Send
Share
Send
Send


Aj keď je to pomerne malý štát USA, New Jersey je domovom mnohých prvotriednych turistických atrakcií. New Jersey je miesto, ktoré stojí za preskúmanie, aby ste trávili svoj čas. Od národných parkov a oblastí s výnimočnou prírodnou krásou po krásne múzeá a historické pamiatky je tu veľa.

Dobré miesto na začiatku je atlantické pobrežie štátu, niektoré z jeho prírodných prístavov, dokonca zábavné centrum Atlantic City, môžete si vybrať ako východisko pre objavovanie štátu. Okrem toho by ste mali určite navštíviť:

High Point State Park

Severovýchodne od štátneho lesa Worthington, štátny park High Point sa môže pochváliť krásnymi výhľadmi na okolité jazerá, kopce a poľnohospodársku pôdu. Pamätník, ktorý sa nachádza v parku, je najvyšším bodom v New Jersey.

V lete je malá pláž s jazierkom. Turisti, ktorí majú čas len na krátku prechádzku v parku, by si mali vybrať trasu Dryden Kuser. Zahŕňa malé močiarstvo, na ktorom žije mnoho vtákov.

Miesto: 1480 NJ-23, Sussex.

Národná rekreačná oblasť Gateway

V národnej rekreačnej oblasti Gateway nájdete najstarší maják v krajine. Odtiaľ, v jasných dňoch, si môžete vychutnať najlepší výhľad na panorámu Manhattanu, krásne biele duny a dokonca aj miestnu pláž. Najlepšie sa sem dostanete trajektom z Dolného Manhattanu, cesta trvá približne 45 minút. Na mieste si môžete požičať bicykel, aby ste si plne mohli vychutnať windingové chodníky Gateway, ktoré vedú k prístavu Atlantiku.

Miesto: 26 - Hudson Road.

Newark Museum

Táto murovaná a vápencová kaštieľ, dedičstvo rodiny Ballantin, je súčasťou impozantného múzea s najväčšou zbierkou tibetského umenia na západnej pologuli. 14. dalajláma zasvätil budhistický oltár, ktorý sa tu nachádza. Tu nájdete aj pôsobivé ázijské a americké súčasné zbierky umeleckých predmetov, ako aj planetárium. Môžete chodiť do múzea z stanice Penn alebo si vziať taxík.

Cape May Point Park

Štátny park Cape May Point, v blízkosti pobrežia, má mnoho turistických chodníkov, rovnako ako slávny maják Cape May. Postavený v roku 1859, maják prešiel rekonštrukciou, za ktorú bolo v 90. rokoch pridelených 2 milióny dolárov.

V letných mesiacoch môžete vyliezť na vrchol, kde si môžete vychutnať neuveriteľný výhľad na prístav. Hodinový maják sa môže líšiť v závislosti od sezóny.

Umiestnenie: 536 - Sunset Blvd.

Ostrovný plážový park

Tento krásny ostrov sa môže pochváliť najlepšími rybárskymi miestami, rozmanitou prírodou (od líšok až po vzácne pobrežné vtáky), cez 40 druhov stromov a kríkov vrátane pichľavého kaktusu a neuveriteľným výhľadom na maják Barnegat, ktorý sa zdá byť vzdialený vytiahnutá ruka.

K pláži je otvorená nová pláž a bicykle sa nachádzajú v blízkosti. Na strane zálivu sú miesta vhodné pre jazdu na kajaku.

Národný park slobody

Tento atraktívny park je obľúbeným miestom pre koncerty pod holým nebom. Má tiež najlepšie cyklistické trasy a historický železničný terminál, odkiaľ imigranti šli na ostrov Ellis.

K dispozícii je tiež trajektová služba na ostrov Ellis Island a Socha slobody. Pamätný park Empty Sky Memorial Park je doterajší hold obyvateľom New Jersey, ktorý zomrel 11. septembra 2001.

Pamätník Emilia Carranza

Tento kuriózny pamätník, zdobený orolom Aztékov, sa nachádza v parku štátu Wharton, kde mexický pilot Emilio Carranza, ktorý sa pokúša zopakovať niektoré z leteckých zneužívaní amerického Karla Lindberga, zomrel v roku 1928 a snažil sa nájsť miesto, kde sa dá pri nepriaznivom počasí nájsť miesto medzi borovicami.

Múzeum a park Morvena

Stojí tu prinajmenšom kvôli malej prírode a dekoratívnemu umeniu iného obdobia histórie. Miestne galérie menia svoje výstavy pravidelne.

Samotný dom, úplne kuriózny koloniálny kaštieľ znovuzrodenia, pôvodne postavený Richardom Stocktonom, si zaslúži zvláštnu pozornosť návštevníkov.

Miesto: 55 - Stockton Street.

Historické múzeum Hoboken

Toto malé múzeum odovzdáva atmosféru mesta Hoboken, mesto modrých lôpt írskych a talianskych katolíckych prisťahovalcov pracujúcich v lodeniciach a dokoch. Môžete tiež uskutočniť nezávislé prechádzky okolo okolia Hobokenu, milovaného mesta Frank Sinatra a miesta slávnych filmových festivalov.

Umiestnenie: 1301 Hudson Street.

Crayola Factory

Rodiny s deťmi by mali ísť do továrne Crayola, ktorá má na svojom území malý interaktívny "múzeum", kde sa môžete pozrieť na ceruzky a markery, ktoré práve vyšli z montážnej linky.

Miesto: 30 - Centre Square.

Observatórium Cape May

Cape May je považovaný za najlepšie miesto na sledovanie vtákov v krajine, počas migračnej sezóny je viac ako 400 druhov týchto zvierat, V blízkosti nájdete malé kníhkupectvo, obchody s ďalekohľadom a rôzne suveníry.

Maják štátu Barnegat

Maják z roku 1859 v severnej časti pobrežia každoročne priťahuje pol milióna návštevníkov a ponúka úžasný výhľad na priľahlý štátny park, ktorý je obývaný mnohými zvieratami, ktoré sa schovávajú v hustých kríkoch.

Princeton University

Postavený v polovici 1700s, táto univerzita sa čoskoro stala jednou z najväčších štruktúr v skorých kolónií. Teraz je v najvyššej úrovni Ivy League. Turisti môžu samostatne chodiť po univerzite alebo si prehliadnuť študentský areál.

Štátny les Worthington

Štátna rezervácia, cez ktorú prechádza Appalachian chodník, bodkovaný s 14 jazierkami. Je to skvelé miesto pre kempovanie.

Miesto: Stará baňa.

Washington Park Crossing

Desať dní pred bitkou o Princetone na vianočnú noc v roku 1776 George Washington viedol svoju armádu cez ľadovcovú rieku Dalawar od smeru Pennsylvánie po stranu New Jersey. Odvážil sa, vediac, že ​​ak nezískal bitku skôr, než skončila zima, jeho armáda mohla opustiť ho.

Washington Crossing State Park, ktorý sa nachádza juhozápadne od mesta Lambertville, s veľkými exponátmi v centre, pozýva turistov na návštevu historických budov a prechádzky po krásnych cestách tohto lesa. Poloha: 355 - Washington Crossing Pennington Road.

Millbrook Village

Obec Millbrook, pozostávajúca z približne dvoch desiatok budov, z ktorých niektoré majú dávnu históriu, najlepšie odráža poľnohospodársku kultúru konca 19. storočia. Zo 75 obyvateľov v roku 1875 zostalo v roku 1950 len jeden kováč. V sobotu a niekedy aj v iných dňoch v lete, ako aj počas festivalu v októbri sa tu konajú veľtrhy. V ostatných dňoch sa môžete jednoducho tešiť na prechádzku po tomto malebnom meste.

Miesto: 97 - Horizon Dr, Edison.

Národné múzeum kanálu

Toto múzeum sa nachádza v jednoduchej dvojpodlažnej tehlovej budove, ktorá sa nachádza pozdĺž kanála. S fascinujúcimi exponátmi, ktoré dokazujú úlohu kanálu pri rozvoji ekonomiky krajiny, toto miesto stojí za to. Môžete tiež navštíviť Josiah White II, obnovenú loď 19. storočia, alebo sa dozvedieť o živote svojho majiteľa počas malej prehliadky.

Umiestnenie: 2750 - Hugh Moore Park Road.

Historická dedina v Allaire

Len 15 minút od Asburyho parku, toto múzeum je to, čo zostáva z prosperujúcej dediny z 19. storočia nazývanej Howell Works. Tu stále môžete navštíviť rôzne obchody a historické záhrady, ktoré sa starajú o ľudí oblečených do kostýmov z tohto obdobia.

Pin
Send
Share
Send
Send