Rusko

Pamiatky Kamyshina: zoznam, fotografie a popis

Pin
Send
Share
Send
Send


V regióne Volgograd prúdi veľká ruská rieka Volga. Na pravej strane tejto nádhernej krásy sa rozšírilo staroveké mesto Kamyshin. V tejto oblasti sa rieka Kamyshinka vlieva do Volhy, vďaka rieky získalo mesto svoje meno. Existuje aj iná verzia: tu rastú rastliny vo veľkom množstve, a preto aj názov.

Kamyshin - moderné mesto s rozvinutou infraštruktúrou. Tu je veľký riečny prístav, prechádza federálnou cestou R228Nachádza sa železničná stanica, ktorá je jedným z hlavných uzlov. Okrem krásnej prírody v Kamyshine môžete navštíviť kultúrne inštitúcie. Skvelí občania budú radi rozprávať a ukázať všetky najdôležitejšie miesta svojej oblasti.

"City Quay"

Po prvé, všetci hostia mesta sa ponáhľajú, aby navštívili nábrežie niekoľko sto metrov. Krásy Volhy ohromujú svojou prírodnou krajinou a nádhernými západy slnka. Povrch vody zmierňuje a poskytuje vynikajúci odraz.

V tomto mieste sa konajú všetky mestské festivaly, sviatky a festivaly. Nie je to tak dávno, "City Embankment" bol dôkladne obnovený. Dali si nové cestné lôžko, nainštalovali vyrezávané pohodlné lavice, otvorili kaviareň, kde si môžete oddýchnuť a piť kávu, mať občerstvenie s rôznymi pochutinami.

"Mestský park kultúry a odpočinku, dobrovoľníci Komsomol"

Park je ďalším skvelým miestom pre bezstarostnú dovolenku. Stromové ihličnaté stromy rastú po celom území, poskytujúc čistý a voňavý vzduch. Je to úžasné miesto s elegantnými kvetinovými záhradami a fontánou.

V teplom letnom dni sa návštevníci ponáhľajú po lilacovej avenue, či už z gaštanu alebo dubu. Zábavné jazdy radi rozdávajú malým hosťom a dávajú slávnostnú extravaganciu.

"Svetlá a hudobná fontána"

V centre mesta je elegantná perla - fontána. Nie je to jednoduchá fontána, jeho trysky rôznej výšky vesele porazili rytmus rôznych hudobných diel. Tiež fontána má viacfarebné osvetlenie. Obzvlášť krásna je nádhera v tme. Toto je skvelé miesto na fotografovanie Kamyshina.

"Múzeum miestnej tradície"

Kamyshinské "Múzeum miestnej tradície" môžete obdivovať bez toho, aby ste sa doňho dostali. Jedná sa o skutočný palác v štýle ruského baroka s množstvom architektonických detailov a dekorácií. Široké schodisko vedie k budove, ktorá začína od brehu. Múzeum vedie unikátne zájazdy a rozpráva o bohatej histórii mesta a jeho obyvateľov. Tu sa návštevníci dozvedia veľa tajomstiev a tajomstiev oblasti. Moderné múzeum má štrnásť izieb s rôznymi exponátmi:

 • Archeologické nálezy.
 • Živočíšny svet.
 • Svet rastlín.
 • Výrobky pre domácnosť.
 • Fotografie založenia mesta.
 • Etnické funkcie.

Hlavnou pýchou múzea, ktorý priťahuje aj zahraničných turistov, je cenná zbierka fosílií starých rastlín. Zbierka výtlačkov na kameňoch nemá na svete žiadne analógie.

Miesto: Sovetskaya Street - 1.

"Galéria umenia"

Galéria umenia je oficiálne súčasťou Mestského historického múzea, ale nachádza sa na inom mieste. V objekte môžete obdivovať nielen obrazy, ale aj nádherné rytiny, kresby, predmety užitého umenia.

Všeobecný fond galérie obsahuje viac ako 1000 exponátov, známych umelcov a začiatočníkov. Mesto Kamyshin je známe pre umelcov, ktorí pravidelne navštevujú rôzne výstavy rôznych úrovní a dostávajú dôstojné odmeny, než oslavujú svoju krajinu Lokalita: Leninská ulica - 10.

"Pamätník A. Maresyev"

Slávny spisovateľ Boris Polevoy vytvoril jedinečnú knihu o hrdinských využitiach vojenského pilota A. Marešjeva "Príbeh skutočného človeka". Každý rodák Kamyshin si pamätá hrozné štyri roky Veľkej vlasteneckej vojny. Vďačnosť miestni obyvatelia postavili tohto veľkého muža práve v mieste, kde sa Alexey narodil, a sú veľmi hrdí na činy svojho krajana.

Miesto: Lenin a Nekrasov ulice (križovatka).

"Múzeum leteckej techniky" pod otvorenou oblohou "

Kamyshin je známy pre slávnych pilotov, takže je tu na otvorenom priestranstve, že múzeum letectva inžinierstvo ukáže a rozpráva veľa zaujímavých vecí. Na rozľahlom území sú na stojanoch inštalované rôzne značky rakiet a lietadiel:

 • Rocket -300
 • Slávny MIG-21
 • Tréningové lietadlo L-39
 • Lietadlá SU-7B
 • MIG-29 čelnej línie
 • Aktualizovaný bojovník MIG-29 s ovládaním počítača.

Unikátna kolekcia sa bude páčiť najmä mužským hosťom.

Miesto: Victory Park.

Hory "Kamyshin uši"

Len pár kilometrov od mesta je nenapodobiteľný prírodný orientačný bod. Toto sú skôr horské, ale kopce, pretože ich výška je o niečo viac ako sto a päťdesiat metrov.

Výkonné dosky z kremenného pieskovca tvoria steny, ktoré sú na niektorých miestach veľmi čierne. "Kamyshinské uši" každoročne priťahujú veľké množstvo vedcov na tieto miesta, pretože na fragmentoch rôznych tvarov, ktoré sa nachádzajú na úpätí hôr, sa nachádzajú výtlačky rastlín rastúcich v staroveku. Zistila rastlinu, ktorá podľa botanikov a geológov nie je nikde inde na svete. Dostal meno - Kamyshin magnolia.

Prírodný park "Shcherbakovsky"

Milovníci prírody a výlety fascinuje "Shcherbakovsky Park", ktorý sa nachádza neďaleko rušného mesta. Fenomenalita parku spočíva v tom, že na svojej malej ploche spája niekoľko prírodných oblastí.

Panská stepa a lesná stepka spolu s púšťami a polopúšťkami. Vďaka tomu môžu turistov preskúmať širokú škálu zástupcov zvieracích a rastlinných svetov. Niektoré z nich sú jedinečné, ohrozené a zriedkavé.

"Divadlo"

Divadlo má výnimočnú históriu. Až doteraz sa historici nedospeli k spoločnému názoru o tom, kedy bola založená. Aj divadlo bolo často premenované. Spočiatku bol "Kolkhoz sovkhoz", potom zmenil svoje meno na "Mobile". Potom sa stal "mestom", neskôr "Touring".

V súčasnosti je Dramatické divadlo najvhodnejšie miesto pre kultúrnu rekreáciu. Odborná skupina prezentuje návštevníkom nádherné predstavenia. Už niekoľko rokov v divadle dáva svoje skladby "Bábkové divadlo", ktoré sa teší od vďačních návštevníkov divadla.

Miesto: Nekrasovská ulica - 6.

"Katedrála svätého Mikuláša"

Na príkaz Kateřiny II. Sa počas hroznej morovej epidémie otvoril nový cintorín a s ním aj kostol Nicholas. Neskôr bola rozšírená, obnovená, vyzdobená architektonickými prvkami a "katedrála svätého Mikuláša" bola tvorená trojstupňovou zvonovou vežou.

V modernom kostole sa pravidelne konajú služby, pre ktoré sú dvere otvorené všetkým. V svätyni je k dispozícii knižnica, umelecké centrum a nedeľná škola.

Miesto: Budyonny Street - 4.

Mnoho ľudí vie, že krajina Kamyshin je známa rastúcimi plodmi melónu. Už niekoľko rokov sa v meste koná každý mesiac festival melóna. Začiatkom septembra príde do Kamyshina obrovské množstvo turistov a účastníci sa s ňou spokojne zaobchádzajú so šťavnatými vodnými melónami a melónami.

Pozrite si video: Porsche Macan S fl JAZDA - Maroš ČABÁK (Júl 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send