Rusko

Mesto Myshkin: atrakcie s fotografiami a popismi

Pin
Send
Share
Send
Send


Mesto Myshkin sa pohodlne nachádza v oblasti Jaroslavl na ľavom brehu rieky Volga, vedľa rieky Yukhot. Prvé zmienky pochádzajú z 15. storočia a pôvod neobvyklého, sladkého názvu je sprevádzaný niekoľkými legendami, ktoré s veľkým potešením povedia na okružnej prehliadke.

Malé mesto je skladom rôznych múzeí, historických výstav, starobylých chrámov, ktorých návšteva netrvá veľa času, ale nenechá vás ľahostajným a nenechá vás nudiť. Dobrá vôľa a otvorenosť myši zachytávajú a zanechávajú v tomto meste príjemné, ľahké a ospravedlňujú výraz "cítiť sa doma".

Relaxujte pri prechádzke pozdĺž nábreží, obdivujte krásu Volhy, objavte kováčske talenty v jednom z mestských múzeí a zistite, kde nájdete voľný syr - to nie je úplný zoznam toho, čo môžete urobiť len jeden deň.

Pamätník víťazstiev

Vezmite napríklad pamätník víťazstva. Jedná sa o skutočne jedinečnú pamiatku, ktorá sa nachádza na námestí Peace, vytvorená na počesť pamiatky hrdinov druhej svetovej vojny. V centrálnej časti je večný plameň a postava vojaka a sú obkolesené mnohými taniermi s menami vojakov, ktorí zahynuli počas vojny.

Adresa: Námestie mieru.

Múzeum myší

Múzeum myší, možno najznámejšie múzeum, je skutočné kráľovstvo myši. Samotné múzeum nie je príliš veľké a inšpekcia expozície netrvá veľa času, ale najzaujímavejšie a najrozmanitejšie myši budú venované pozornosti. Rozumné ceny, fascinujúce príbehy sprievodcov a samozrejme aj obrovská ponuka suvenírov neopúšťajú ľahostajnosť detí ani dospelých.

Adresa: Uglichskaja-21.

Múzeum obchodníkov Myshkin

Prechádzka mestom stojí za to venovať pozornosť starému dvojpodlažnému obchodnému domu - Makhayevovi Dvorovi. Veľa zaujímavých informácií, fotografií, krásnych interiérov, zábavných expozícií (napríklad kolekcie tlmičov pecí).

Adresa: Uglichskaya-2.

Katedrála Nanebovzatie Panny Márie

Nie je možné prejsť katedrálou Nanebovzatia Panny Márie. Svetlý, elegantný, svetlý a naplnený vzduchom, katedrála je pre takéto malé mesto celkom značné. Vrcholom sú fresky, ktoré sa od 19. storočia neobnovili ani raz, ale napriek tomu sú stále svetlé a maľované "na štuku".

Adresa: Nanebovzatie Panny Márie - 4.

Múzeum živých remesiel

Ďalším unikátnym miestom je Múzeum živých remesiel. Tu si môže niekto vyskúšať svoju ruku ako kováč alebo majster keramiky a jednoducho vidieť, ako sa vyrábajú rôzne drevené hračky.

Adresa: Nikolskaya Street - 28.

Galéria obrázkov

Relatívne nedávny orientačný bod, umelecká galéria, vznikla v roku 1991. Nachádza sa v dvojposchodovej budove, ktorá bola kedysi gymnáziou. Milovníci umenia sú privítaní okolo 9 izieb, hlavnou časťou výstavy je práca umelca Petrohradu - nemeckého Aleksejeviča Tatarinova, ktorý sa narodil v provincii Yaroslavl.

Adresa: ul. K. Liebknecht 19.

Ľanové múzeum

Múzeum ľanu je ďalším miestnym orientačným bodom, ktorý vám umožní ponoriť sa do sveta šitie. Tu si môžete vychutnať nádherné umelecké remeslá vyrobené z ľanu, počúvať fascinujúci príbeh sprievodcu o histórii a remeselníckych zručnostiach a tiež máte možnosť zakúpiť si pamäť v obchode so suvenírmi.

Adresa: Nikolskaya Street-18A.

Nezvyčajné múzeum vybavenia "Posádka"

Myshkin hostia sa môžu pozrieť na "posádku" retro-technológie klub-múzeum. Toto múzeum je vytvorené úplne a plne nadšencami a amatérmi. Náklady na prijatie - dobrovoľný poplatok, každý môže opustiť toľko, koľko považuje za vhodné. Návštevníci sa môžu pozrieť na rôzne typy vozidiel a motocyklov, mnohé exponáty sovietskych čias, ktoré sa doslova dotýkajú.

Adresa: Karl Liebknecht Street - 23.

Múzeum topánok

Malé, ale pozoruhodné múzeum plsti, je ďalšou zastávkou zaujímavých miest mesta Myshkin. Len niekoľko izieb, naplnených úplne inými verziami topánok. Príručky pristupujú k plneniu svojich povinností veľmi zodpovedne, a preto sú ich príbehy veľmi fascinujúce a zaujímavé. Môžete sa dozvedieť všetko o histórii vzhľadu tohto typu topánok, čo je pozoruhodné - každý sprievodca to trochu odlišne. V miestnostiach môžete fotografovať, pretože situácia je naozaj jasná a nezvyčajná.

Adresa: Nikolskaya Street-18.

Kostol Nanebovstúpenia

Ďalšie miesto, ktoré stojí za to vidieť, je v obci Okhotino, ktorá je v blízkosti mesta - na opačnom brehu - kostola vzkriesenia Pána. Miesto nie je také ľahké nájsť a je lepšie vopred objasniť, ako riadiť.

Múzeum Petra Smirnova

O osude, úspešnom príbehu tvorcu slávnej vodky "Smirnovskej" - Petr Arsenijevič Smirnov, brilantného ruského podnikateľa, môžete počuť aj skúsenosť s týmto nápojom - v Myshkin v malom dome - múzeu.

Adresa: Uglichskaja-21.

Komora Myshkin

Myshkin komora alebo palác - to nie je historická budova, ale replika z počiatku roku 2000, je mimoriadne zábavná udalosť. Zvláštnosť, ktorú turisti potrebujú vedieť, je, že návšteva je možná ako súčasť exkurzie, ktorá sa koná v určitom čase.

Adresa: Nikolskaya Street-4.

Múzeum rodinných zbierok

Ak je túžba navštíviť turistov Myshkin nie je ľahké s nespočetnými myší všetkého druhu, a historické, mali by ste navštíviť múzeum rodinných zbierok. Najlepšou možnosťou je nájsť telefón vopred a usporiadať čas na výlet. Zvláštnosťou tohto miesta je, že všetko zhromažďuje jedna osoba - nadšenec a jednoducho nie ľahostajný k dejinám svojej rodnej krajiny.

Adresa: Nikolskaya Street - 5.

Galéria bábiky a miniatúry bábiky

Galéria bábok Olga Pavlychevoy - príklad tvrdej práce a talentu. Tu sa môžete pozrieť na neobvyklé bábiky, ako aj na celé skladby a bábkové miniatúry.

Adresa: Ananinskaya Street-1.

City Quay

Dobre vyvinutý nábrežie mesta je nádhernou výhovorkou na prechádzku a obdivovanie Volhy a jej prítoku - Jukhota. Čerstvý vzduch, krásne výhľady a pomalosť malého mesta vyvolávajú naozaj romantickú náladu.

Uglichskaya - 5

Eco-Ranch

Nachádza sa neďaleko od mesta, ktoré patrí k miestnym atrakciám. Návštevníci môžu vidieť a dokonca aj nakŕmiť pštrosy, mini kozy - zábavné zvieratá, menšie ako mačka. Tieto pštrosie vajcia a ďalšie výrobky si môžete zakúpiť v obchode so suvenírmi.

Ľudové múzeum

Ľudové múzeum Myshkin je obrovský počet rôznych exponátov, ktorých počet sa rozchádzajú. Jedinou nevýhodou je, že príliš veľa vecí vytvára pocit nepríjemnosti a nepríjemnosti, ale zároveň ich rozmanitosť umožňuje oboznámiť sa s históriou našej krajiny.

Adresa: Uglichská ulica - 19.

Millerov dom

Mlynársky dom je zaujímavým miestom na návštevu s dieťaťom, obdivovať malé bábiky myši, ktoré sedia vo vnútri, aby sa dozvedeli, ako v dávnych dobách mleli múku, o svojich formách atď. Navyše počas turné budú mať malí a veľkí hostia nečakané prekvapenie.

Adresa: Nikolskaya Street-18A.

Lefty Miniatúrne múzeum

Pozoruhodné múzeum Lefty miniatúry je naozaj stojí za návštevu. Niektoré exponáty sú v skutočnosti také malé, že vyvolávajú obdiv a zmätok, ako by sa takýto zázrak mohol vytvoriť ručne.

Adresa: Lenin Street.

Nikolský chrám

Na záver nemožno spomenúť cirkev sv. Mikuláša. Jedná sa o starú budovu staršiu ako samotné mesto, pretože vznikla v tých dňoch, kedy bol Myshkin dedinkou Myshkino. V tom čase sa bohatý miestny obchodník rozhodol znovu postaviť chrám na počesť svojej rodinnej ikony Nicholasa Wonderworkera. Chrám má veľmi zaujímavú a bohatú históriu.

Už v sovietskych časoch sa tu konal klub Komsomol, kde sa konali rôzne stretnutia a tanečné večery. Je to veľmi pekné, teplé a duchovné miesto, v ktorom je príjemné. Mesto má katedrálu Nanebovzatia Panny Márie, ktorá sa uzatvára na zimu a zimná katedrála je oficiálne nazývaná kostol svätého Mikuláša. V súčasnosti cirkev prevádzkuje farskú školu a knižnicu.

Adresa: Nikolské námestie - 2.

Pozrite si video: Listening to shame. Brené Brown (August 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send