Bulharsko

Slnečné pobrežie: atrakcie a zaujímavosti

Pin
Send
Share
Send
Send


Bulharsko je medzi turistami dopytované, pretože zvyšok sa tu líši od ostatných krajín: špeciálne environmentálne podmienky vytvárajú všetky možnosti pre relaxáciu a zotavenie. Milovníci architektúry sa tu tiež cítia veľmi dobre, pretože v Bulharsku existuje veľa úžasných budov a stavieb, ktoré môžu naraziť na každého cestujúceho.

Slnečné pobrežie je miestom, kde každoročne prichádzajú tisíce turistov, pretože tu sa každý rok objavuje stále viac a viac hotelov a hotelov rôznych úrovní. Mnoho miest na pobyt má svoj vlastný prístup na pláž, čo je pre hostí veľmi výhodné. Medzi podnikateľmi je toto stredisko obľúbené aj preto Existujú všetky podmienky pre organizovanie obchodných rokovaní, organizovanie stretnutí a dôležité rokovania.

V meste prakticky neexistujú žiadne historické alebo architektonické zaujímavosti, ale existuje veľa kaviarní, reštaurácií, vodných parkov, turistických atrakcií.

Luna Park "Sunny Beach"

Pre tých, ktorí sú zvyknutí relaxovať s veľkou spoločnosťou alebo s deťmi, vodný park bude najobľúbenejším miestom pre voľnočasové aktivity. K dispozícii sú všetky podmienky pre príjemný oddych: bazény, tobogány, vírivky, bary, sauny, ako aj bezpečné parkovanie. V parku neustále pracujú animátori, ktorí upútavajú pozornosť detí a pre dospelých bude zaujímavé navštíviť pretekársku dráhu alebo strelnú galériu nachádzajúcu sa na území.

Reštaurácia "H.C.Andersen"

Pre znalcov jedál z rôznych krajín sa toto miesto stane najobľúbenejším. Tu si môžete vychutnať tradičnú bulharskú kuchyňu, ako aj pokrmy z iných krajín. Pohodlná terasa, kvalitné služby a jedinečný interiér robia túto reštauráciu jednou z najobľúbenejších miest v meste.

Často sa v inštitúcii nachádzajú rôzne programy, ktoré sa vyznačujú originálnosťou prezentácie materiálu umelcami z rôznych oblastí - herci, žongléri, hudobníci.

Bar Club Mexo

Otvorený v roku 2003, bar je dnes jedným z najnavštevovanejších, nielen medzi návštevníkmi, ale aj medzi miestnymi obyvateľmi, pre ktorých sú tu pravidelne organizované latinské festivaly.

Fascinujúce show a horúce tance nenechajú nikoho ľahostajným. Tiež si tu môžete vychutnať ohnivé prehliadky, ktoré organizujú organizátori v noci. Bar je považovaný za najlepšie nielen v stredisku, ale aj ďaleko za ním. Mnohí obyvatelia Bulharska prichádzajú tu predovšetkým cez víkendy, aby si mohli vychutnať lahodné koktaily a originálne párty.

Aquapark ACTION

Turisti prichádzajúci do strediska musia navštíviť vodný park, ktorý je dodávaný z rôznych častí letoviska. Bezplatné autobusy, ktoré jazdia z mesta do vodného parku, vziať všetkých na toto úžasné miesto na rekreáciu a zábavu.

Existuje viac ako tri tucty snímok a iné jazdy, ktoré budú oslovovať deti i dospelých. Medzi najobľúbenejších návštevníkov patria extrémne snímky Kamikaze, Black Hole a X-tream, ktoré vám umožnia získať veľa pozitívnych emócií a adrenalínu. Celé územie parku je tematicky rozdelené na zóny: rodinné, extrémne, detské a rekreačné oblasti.

Kartingové centrum

Pre milovníkov extrémnych emócií a rýchlosti je kartingové centrum, ktoré sa nachádza na okraji strediska, ideálne pre vás.

Mnohí hovoria, že autá tu sú vo výbornom stave, ale musíte sa dostať na karting buď pešo alebo taxíkom, pretože jeho poloha nie je taká vhodná ako ostatné pamiatky a zaujímavosti v rezorte. Trať vyzerá ako profesionálna, ktorá je tak populárna medzi turistami, ktorí navštívia Slnečné pobrežie. Mnohí sem prídu niekoľkokrát počas svojej dovolenky v meste.

Nessebar

Stará časť mesta, ktorá je medzi turistami veľmi obľúbená. Keďže v samotnej Slnečnej pláži nie je toľko historických pamiatok, ako aj architektonických pamiatok, väčšina návštevníkov sa snaží navštíviť toto úžasné územie, ktoré podľa príbehov miestnych obyvateľov bolo založené už tisíc rokov pred Kristom.

V meste môžete vidieť veľké množstvo chrámov a starobylých budov, ktoré sú stále funkčné a otvorené návštevníkom. Niet divu, že sa to nazýva mestské múzeum - sú tu neustále prehliadky.

Reštaurácia "Červené námestie"

Pre ruských turistov je najobľúbenejším miestom na návštevu v Sunny Beach reštaurácia Red Square, ktorá svojím interiérom pripomína svoju vlasť. Menu je vybrané tak, aby boli spokojní najnáročnejší turisti: knedlíky, kapusta, knedle, boršč - to všetko je zvykom slúžiť na stole ruskej kuchyne.

Atmosféra, ktorá prevažuje v priestoroch inštitúcie, vhodná pre rodinné večere a pre večerné relaxovanie s programami pre každý vkus. Zamestnanci reštaurácie sú zameraní na ruskú verejnosť, pretože každý zamestnanec pozná ruský jazyk a to je nepochybná výhoda inštitúcie.

Atrakcia "obrovský slalom"

Pre milovníkov extrémnej relaxácie v Slnečnej pláži stojí za návštevu obrovský slalom, ktorý bude znamenať oddych a obťažovanie adrenalínom. Príťažlivosť, ktorá má dĺžku asi 80 metrov a výšku až 30 metrov, je vhodná pre tých, ktorí chcú zažiť celú paletu emócií. Pri návšteve tohto miesta stojí za zmienku, že je nepravdepodobné, že budete môcť jazdiť s deťmi, pretože existujú určité obmedzenia prístupu k zábave.

Reštaurácia "Castle"

Pre mnohých návštevníkov Bulharska, predovšetkým do Slnečného pobrežia, jedinečným miestom na jedlo je reštaurácia, ktorá je vytvorená v podobe zámku a má zodpovedajúce meno - "Hrad".

Tu sa každému turistovi alebo cestujúcemu ponúka výber z veľkého sortimentu jedál a nápojov, z ktorých väčšina sa týka mexickej kuchyne. Steaky, pizza, morské plody, gril sú tradičné na servírovanie. Zariadenie s výhľadom na centrálnu promenádu ​​neustále naplnené návštevníkmi.

Atrakcia "Slingshot"

Už len z jedného názvu príťažlivosti sa objavuje jeho hlavná podstata. Táto atrakcia je veľmi populárna medzi miestnymi obyvateľmi, rovnako ako turistami, ktorí dávajú prednosť diverzifikácii svojej nameranej dovolenky na pláži s extrémnymi pocitmi.

Návštevníci sa umiestnia do kapsuly, ktorá preteká pod tlakom a potom niekoľkokrát zotrvačnosťou sa pohybuje hore a dole. Takéto veľké množstvo emócií nemožno zažiť na žiadnej inej atrakcii. Mnoho ľudí túto atrakciu používa niekoľkokrát za sebou, pretože tento adrenalínový spád nemožno získať v žiadnom inom parku.

Ruské koleso

V každom meste, ktorého hlavným cieľom je prilákať turistov, je železničné koleso. Stredisko Slnečné pobrežie sa nestalo žiadnou výnimkou. Môžete si vychutnať výhľady a navštíviť populárne koliesko medzi návštevníkmi. Navyše nie je z tejto atrakcie vidieť nielen Slnečné pobrežie, ale tiež hraničné s letoviskom mesta Nessebar, ktoré je tiež obľúbené medzi turistami. Otvorený výhľad na more fascinuje výhľad a poskytuje príležitosť vychutnať si výhľad na letovisko z veľkej výšky.

Mini-vodný park "Piráti z Karibiku"

Všetci milovníci filmu a aktívna rekreácia na vode sa odporúčajú navštíviť tento vodný park, ktorý má všetky podmienky pre celú rodinnú dovolenku. Pre dospelých sú veľké bazény, a pre deti je početné diapozitívy, ktoré sú pozoruhodné pre ich malú výšku a bezpečnosť, a to aj pre najmladších návštevníkov dovolenky. Nachádza sa aquapark na križovatke Slnečného pobrežia a mesta Nessebar.

Klub "The 1"

Medzi najobľúbenejšie miestne mládež patrí klub "The 1", ktorý sa nachádza v južnej časti rezortu, neďaleko od pláže Cocoa. K dispozícii je atmosféra nezabudnuteľnej zábavy a zábavy.

Vynikajúca hudba, ktorú tvoria miestni a pozvaní DJovia, program pre ukážky a unikátne nápoje, robia toto miesto jedinečným a obľúbeným u tých, ktorí sa aktívne uvoľnia.

Kalinata

Medzi milovníkov vonkajšej rekreácie na Slnečnej pobreží je veľmi obľúbená prírodná rezervácia "Kalinata", ktorá je chránená miestnymi úradmi a nachádza sa v blízkosti rezortu (vzdialeného len 10 kilometrov).

Jedinečné druhy zvierat a rastlín si môžete pozrieť tu: bociany, sovy, korytnačky, sovy, duny a jelene - to je neúplný zoznam tých zvierat, ktoré môžete stretnúť v parku. Návšteva rezervácie nie je obmedzená: sem môžete prísť s organizovanou exkurziou a môžete sa tam dostať aj autom.

Pin
Send
Share
Send
Send