Paraguaj

Paraguay Atrakcie: Prehľad, Fotografie a popis

Pin
Send
Share
Send
Send


Veľké množstvo turistov prichádza do Paraguaju každý rok. Existuje veľa miest v krajine, kde sa zachovala divoká príroda. V Paraguaji si môžete odpočinúť od zhonu, prechádzať sa parkami a záhradami, preskúmať exotické druhy zvierat, pozrieť sa na vzácne rastliny a očarujúce vodopády.

V Paraguaji sa nachádza mnoho pamiatok architektúry a kultúry, ktoré tiež stojí za návštevu cestujúcich. Turisti sa tiež môžu pozrieť na spôsob života vytesaných osád, ktoré žijú izolovane od civilizácie, a to podľa ich tradícií.

Národný pantheon hrdinov

V hlavnom meste je mnoho atrakcií kultúry a histórie. Napríklad Pantheon of Heroes pripomína obyvateľov hrdinovia krajiny, ktorí bojovali za nezávislosť.

Prvý prezident krajiny so svojím synom (bol maršal), vojaci a mnohí ďalší hrdinovia boli pochovaní v tejto budove. Ich mená sú napísané na stenách vnútri panteónu. V blízkosti vchodu do budovy sú dve sochy vojakov. Panteón je uctievaný miestnymi obyvateľmi.

Mestské divadlo Ignacio Pane

Neďaleko Pantheonu je divadlo. Ignacio Pane. Je centrom kultúry Asunciónu. Bol otvorený v polovici 19. storočia. Predtým bolo divadlo najobľúbenejším a najvýznamnejším kultúrnym objektom. Stretli sa so známymi predstaviteľmi umenia. Divadlo ukazuje detské aj klasické predstavenia. Budova má peknú a útulnú kaviareň, ako aj rôzne kruhy.

Katedrála v Asuncion

Jednou z hlavných atrakcií hlavného mesta Paraguaj - katedrály. Jeho budova je veľmi stará. Stavba katedrály sa začala v druhej polovici 16. storočia. Ale potom bola budova zničená v ohni, nový chrám bol postavený na jeho ruinách. Budova sa niekoľkokrát zmenila, takže ju možno pripísať niekoľkým architektonickým štýlom: barokový, gotický, maurský a neoklasický. Katedrála patrí k jednej z najobľúbenejších miest obyvateľov mesta.

Dom nezávislosti

Stará, ale stále krásna budova sa nachádza v meste Asuncion - Dom nezávislosti. Bol postavený v 18. storočí, dom má veľký význam pre obyvateľov, je symbolom slobody. To, že vyhlásila nezávislosť krajiny.

Teraz má dom múzeum. Je možné sa zoznámiť s historickými dokladmi, rôznymi zbraniami, nábytkom, maľbami, fotografiami, oblečením.

Palác Lopez

Ďalšou historickou a architektonickou hodnotou hlavného mesta Paraguaju je palác Lopez. Budova bola postavená v 19. storočí podľa príkazu osoby, v ktorej cti bola pomenovaná. Palác patrí k neoklasicistnému architektonickému štýlu. Fasáda budovy je biela, vchod je zdobený stĺpmi.

Palác poteší oko tak vonku, ako aj vo vnútri. Hostia uvidia starobylé obrazy, sochy, francúzsky nábytok, veľké zrkadlá s čipkou, mramorové schody v budove. Palác vytvoril špeciálne svetlo, ktoré láka turistov. Teraz budova slúži ako rezidencia prezidenta.

Kultúrne centrum republiky

Kultúrne centrum sa nachádza v príjemnej bledo-ružovej budove. Jeho fasáda je nádherná, je zdobená oblúkmi a vyzerá slávnostne. Budova patrí do neoklasického štýlu.

Predtým tu bola radnica, kultúrne centrum bolo otvorené v roku 2004. Teraz sú tu dve múzeá, kino, knižnica, koncertná sála a výstavy sa konajú vo vstupnej hale. Múzeá prezentujú bohaté kultúrne a historické dedičstvo krajiny. Miestni a zahraniční umelci často pôsobia v strednej hale. K dispozícii je tiež reštaurácia, bar, obchod so suvenírmi.

Národná univerzita v Asuncióne

Univerzita bola postavená v 19. storočí. Táto inštitúcia vysokoškolského vzdelania absolvovala mnoho známych ľudí, napríklad dvoch prezidentov krajiny. Keď bola otvorená iba univerzita, bolo málo fakúlt, ale teraz inštitúcia poskytuje študentom veľa príležitostí.

Univerzita organizuje podujatia týkajúce sa podpory vedeckých poznatkov. Univerzita je nielen dobrá z hľadiska svojich vzdelávacích aktivít, ale je to aj krásna stavba, ktorá stojí za návštevu a návštevu hostí tejto krajiny.

Štadión Defensores del Chaco

Futbaloví fanúšikovia by mali navštíviť štadión nachádzajúci sa v paraguajskom hlavnom meste. Prebiehajú hlavné zápasy národného tímu. Mnoho medzinárodných turnajov sa konalo tu.

Štadión bol otvorený v prvej polovici 20. storočia. Počas vojny boli vojaci odvezený do vojska na štadióne a stretnutia sa konali. Postavte sa 65 000 divákov, Nie sú len športové udalosti, ale aj koncerty, predstavenia, predstavenia.

Múzeum výtvarného umenia

Múzeum sa nachádza v paraguajskom hlavnom meste. Prezentuje návštevníkom umelecké dedičstvo krajiny. Tu sú veľké zbierky obrazov a plastiky miestnych a zahraničných umelcov. Múzeum stojí za návštevu, pretože v ňom je veľa krásnych umeleckých diel.

Kostol vtelenia

Kostol vtelenia sa nachádza na jednej z výšin mesta Asunción. Je to jedna z najnavštevovanejších historických pamiatok krajiny. Vo vnútri kostola je veľmi krásny interiér. Architektúra chrámu sa nevzťahuje na žiadny konkrétny štýl. Zvonica, veža a fasáda budovy sú veľmi nezvyčajné.

Národný park Yubutsy

Najobľúbenejším a najnavštevovanejším parkom krajiny, ktorý sa nachádza na východe Paraguaju, je Yubutsy Park. Toto miesto je pravá džungľa. Tu môžete stretnúť opice, obrovské pavúky, exotické vtáky, vodopády. Vegetácia parku je úžasná rozmanitosť a bohatstvo.

Kostol sv. Buenaventúry

Kostol San Buenaventura, ktorý sa nachádza 48 km od Asunciónu, je veľmi pekné a atmosférické miesto. Kostol sa nazýva "perla Paraguaja".

Chrám bol postavený v druhej polovici 18. storočia. Na prvý pohľad sa kostol zdá byť rustikálny, ale interiér je krásny: oltár a ikony sú nádherné. Chrám bol postavený v barokovom štýle. Meno architekta kostola nie je známe.

Trinidad

Krajina má misijné centrum - Trinidad. Má veľkú historickú hodnotu, v meste je veľa pamiatok umenia. Predtým mnísi žili v meste, založili osady, založili vysoké školy a kláštory. V Trinidade nájdete nielen staré kostoly, zrúcaniny a pamiatky, ale aj nové hotely, hotely a kaviarne. Každý rok prichádza mnoho turistov.

Historický park Chaco National Defence

Park sa nachádza na severozápade krajiny. Bol otvorený v druhej polovici 20. storočia. Miesto bolo vytvorené s cieľom zachovať populácie zástupcov flóry a fauny, aby sa zabránilo ich zániku a zániku. Park je chránený štátom, nie je možné ho loviť.

Toto miesto je bohaté na svoj živočíšny a rastlinný svet. Cestovatelia môžu chodiť po parku, pozrieť sa na exotické zvieratá a vzácne rastlinné druhy. Cesta z hlavného mesta Paraguaj do parku trvá asi deväť hodín.

Maka Village

V Paraguaji je obec, ktorej obyvatelia sú oddaní ich tradíciám. Hostia rezervácie sa tu stretnú so skutočnými Indiánmi, žijú v primitívnom systéme: robia domáce práce a robia suveníry. Z hlavného mesta do osady sa dá dosiahnuť za polhodinu.

Obyvatelia hovoria miestnym dialektom. Vláda pomáha obyvateľom zachovať svoju kultúru. Nedávno bolo v obci postavených niekoľko nových domov a detskej školy. Návštevníci obce môžu vyskúšať miestne jedlo a preskúmať domovy obyvateľov.

Nueva Taliansko

Neďaleko hlavného mesta je malé mesto nazvané Nueva Taliansko. Osada sa objavila počas prvej svetovej vojny. Potom sa obyvatelia Talianska, vyhýbajúci sa nepriateľstvu, dostali do Paraguaja. Založili mesto.

Dokonca aj teraz, Nueva Taliansko zostáva najväčšou osadou prisťahovalcov. Medzi turistami, osada nie je veľmi populárna, pretože veľa ľudí o tom nevie, ale obyvatelia sú spokojní s touto skutočnosťou, nehľadajú od cestujúcich.

Pozrite si video: Tourism in Argentina - Best Tourist Attractions (Smieť 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send