Rusko

Pamiatky Dedovsk a okolie s fotografiami a popisom

Pin
Send
Share
Send
Send


Dedovsk sa nachádza v okrese Istrinsky v regióne Moskva. V roku 2017 je obyvateľstvo mesta 29 000 426 ľudí.

Spočiatku bolo toto mesto postavené na jednom z bahnitých pustatín. V roku 1913 bola v meste postavená točivá továreň. A už 26. novembra toho istého roku prezentovala výrobná hala mesta svoje prvé výrobky. V súčasnosti sa v meste zachovali niektoré murované budovy minulosti dediny. Tu je to, čo vidieť a kam ísť.

Opustený tábor pre priekopníkov "Iskra"

Bez ohľadu na to, ako prekvapivo to bolo, ale predtým opustený detský tábor, ktorý je doteraz, je vo veľmi dobrom stave. V suteréne sa nachádza administratívna budova. Zvyšok budov je drevený a veľmi zaujímavý z vonkajšieho prostredia, obzvlášť priťahovaný po avenue jedle nad nimi. Najdôležitejšie je, že pohľad na turistov priťahuje centrálna budova, v ktorej bola predtým umiestnená jedáleň. Kemp sa nachádza vo vzdialenosti 25 kilometrov od dedovského.

Vzkriesenie kláštora

Nový kláštor v Jeruzaleme, alebo ako sa nazýva aj kláštor zmŕtvychvstania, bol založený v roku 1656 vďaka patriarchovi Nikonovi.

Niektoré budovy tejto stavby pripomínajú budovy samotného Jeruzalema. Táto katedrála bola postavená v podobe a podobe samotného chrámu Božieho hrobu, ku ktorému bola pripevnená kaplnka Božieho hrobu. Kostol Nanebovzatia a Konstantinoeleninsky, ktoré je pod zemou, boli tiež postavené tu. Kláštor sa nachádza 18 km od mesta Dedovsk.

Manor Rozhdestveno-Kutaisovo

Predtým sa nachádzal panský dom Rozhdestveno-Kutaisovo a v tomto okamihu zavolal domBullfinches"Návrh tejto krásnej stavby dokonale zapadá do kopcovitého reliéfu anglického parku s početnými uličkami, úzkymi a zaujímavými chodníkmi, veľkým množstvom vynikajúcich altánkov.

Hlavnú budovu viedla pomerne široká a husto zasadená lipová alej, v ktorej sa nachádzali aj vázy z bieleho mramoru.

Tu je hlboká rokle a práve tu bola postavená talianska štýlová romantická jaskyňa. Bol to naozaj skutočný model pre celú krajinnú architektúru. V rokoch 1810-1823 bol na hlavnej osi postavený veľkolepý kamenný kostol v mene Narodenia Krista. Pozemok sa nachádza vo vzdialenosti 6 kilometrov od mesta Dedovsk.

Pamätný vojenský komplex

Toto je skutočné múzeum vojenského vybavenia, ktoré sa nachádza na otvorenom priestranstve v obci Lenino pri vchode do Snegiri.

Komplex má obrovské množstvo vojenského vybavenia od Veľkej vlasteneckej vojny. Existuje široká paleta tankov, guľometov, granátov. Vojenský komplex sa nachádza vo vzdialenosti 4 kilometrov od dedovského.

Jazero Morozovo

Toto je veľmi malebné miesto. Jazero je opustené a je obklopené pomerne ponurým, šedým a husto rastúcim smrekovým lesom. Len jedna cesta vedie k brehu na severnej strane. Existujú malé zátoky, kde sa nachádza veľký počet kaprov a pomerne veľký okruh. Jazero sa nachádza vo vzdialenosti 23 kilometrov od dedovského.

Pyramída hladu

Pri pohybe po Novorizhskoye Highway, každý turista smerujúci do Dedovsk môže vidieť neobvyklú štruktúru - pyramídu.
Táto štruktúra sa nazýva Golodská pyramída a známy architekt Alexander Golod sa podieľal na vývoji svojej štruktúry v sovietskych časoch. Pyramída sa vzťahuje na typ energie.

V sovietskych časoch bolo okolo 20 z týchto pyramíd postavených po celej krajine, ktoré mali rozdielne výšky, pyramída, ktorá sa nachádza neďaleko Dedovského, je vysoká 44 metrov. Podľa informácií získaných od autora sa pyramída vyrába na základe zlata, preto jej strany majú pomer 1: 1,62.

Stavba pyramídy vznikla v roku 1999. Pyramida Golod sa nachádza 11 kilometrov od centra dedovského.

Lokalita: obec Chesnokovo, diaľnica Novorizhskoe, 38. km.

Alej lásky

Tento zázrak sa usadil na jednom z brehov Školského jazera. V roku 2009 bol na aleji postavený ručne kovaný Love Tree. Podľa nových tradícií, ihneď po maľbe, novomanželia zavesia zámky so svojimi menami a kľúče z nich sú vyhadzované nie nikde, ale priamo do školského jazera.

Je to symbol nielen silných rodinných vzťahov mladých manželiek, ale aj zmluvy o ich silnej vzájomnej láske a silnom priateľstve. K dispozícii je veľký počet obchodov a altánkov, dokonca aj špeciálne športové ihrisko a pódium. O víkendoch a sviatkoch sa konajú všetky druhy koncertov na ulici lásky.

Múzeum nemeckých protifašistov

Podľa historických údajov v máji 1942 bol v meste Krasnogorsk vybudovaný tábor č. 27 pre väzňov. Viac ako 50 tisíc nemeckých väzňov bolo prekonané. Stav tejto miestnosti bol dosť vysoký, do takej miery, že jeho šéf bol menovaný samotným komisárom vnútra. Tento tábor trval až do roku 1950.

V roku 1985 vedenie NDR navrhlo na svojom mieste vytvorenie pamätného múzea nemeckých antifašistov, ktoré bolo oživené.

Miesto: ulice.

V blízkosti mesta Dedovsk je ešte mnoho pamiatok, pamiatok prírody a histórie minulosti, krásne architektonické budovy a oveľa viac. Je lepšie vidieť všetko so svojimi vlastnými očami, než čítať o tom tisíckrát. A prítomnosť veľkého počtu hostelov a hotelových komplexov poskytne turistom možnosť pohodlne sa ubytovať v meste.

Pozrite si video: Siberian divisions: a secret act of bravery, part 1 subtitles (November 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send