Rusko

Pamiatky a atrakcie mesta Nevel a okolia (s fotografiami)

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak radi cestujete a hľadáte niečo úžasné, mesto Nevel je skladom zaujímavých vecí.

Toto mesto s rozvinutou infraštruktúrou, ktorá je domovom asi 16 tisíc ľudí. Kde zostať, kam jesť, kde odpočívať. K dispozícii je výber hotelov a hotelov, reštaurácií a kaviarní, múzeí, parkov a ďalšej zábavy.

Ak sa ocitnete na tomto mieste, odporúčame vám pozrieť sa na niektoré z známych miest v tomto malom, ale veľmi útulnom meste.

Trinity Church

Kostol Trojice je hlavným miestom návštevy občanov a návštevníkov. Chrám bol postavený v polovici devätnásteho storočia. Počas tejto doby sa kostol výrazne zmenil. Na budovu boli pripojené refektár a zvonica.

V kostole nie sú zvony. Toto úžasné miesto stojí za návštevu!

Miesto: Komunistický areál - 2.

Nevel Historické múzeum

Poštová stanica bola postavená v 19. storočí. Potom sa na konci dvadsiateho storočia otvorilo múzeum. V priebehu rokov histórie Nevel sa veľa stalo. Múzeum má sála sedliackeho života. Široko prezentovaná panoráma o vojne v rokoch 1941-1943. Môžete zistiť významné udalosti mesta. Toto je kompletný zdroj informácií o tomto mieste od A do Z.

Umiestnenie: Leninova ulica - 14.

Múzeum-Estate Sofia Kovalevskaya

Po odchode len 37 km od mesta Nevel sa dostaneme do obce Polibino. V malebnom kaštieli je múzeum. V tomto dome žila so svojimi rodičmi dievča Sophia. Vzhľadom na skutočnosť, že v tej dobe boli problémy so tapetami pre steny. A rodičia prilepili cez steny škôlky listy algebrálnych vzorcov.

Dievča stojaca v postieľke sa pozrela na vetu. Následne sa dievča stalo veľkou Sophia Kovalevskaya. Samozrejme, všetci o nej viete, aspoň počuli. Teraz sa však môžete osobne oboznámiť s nesmrteľným príbehom.

Záhrebský zámok

20 minút od Nevel stojí za videnie zrúcaniny nehnuteľnosti Grebnitsky. Je škoda, že z budov tej doby zostáva len málo. V súčasnosti ostávajú len ruiny centrálneho domu. Farmárske budovy sú tiež v zlom stave. Ale dom bol obnovený majordom. Pri pohľade na toto všetko si môžete predstaviť spôsob života ruskej šľachty.

Miesto: n / p Obol.

Modrá chata

Názov "Blue Dacha" je plný niečoho neobvyklého. Toto miesto hovorí o tom, čo sa stalo v rokoch 1941-1943. Na tomto mieste sa stali hrozné udalosti - toto je skutočné židovské ghetto. Na tomto mieste zomrelo viac ako 800 ľudí a boli zastrelení. Teraz, na pamiatku obetí, tu bol postavený pamätný obelisk. Jeho inštalácia sa týkala židovskej komunity. Ak máte záujem o históriu holokaustu, mali by ste navštíviť toto miesto.

Ľanová továreň

Pollenny Zavod dáva hranice tejto krajine, musí sa to dosiahnuť aj za 20 minút, ale to nie je nič v porovnaní s emóciami, ktoré sa tu môžu vyskytnúť. Plachtenie a továreň na výrobu papiera, nádherné panstvo - to všetko tu vytvoril v 18. storočí A. A. Goncharov.

Samozrejme, toto miesto získalo popularitu po svadbe A. S. Puškina a N. N. Goncharovej tu. Všetko na tomto mieste hovorí o ušľachtilom živote. Park v majetku takmer úplne odráža tento čas. Mimochodom, niekedy v tomto parku sú výstavy umelcov.

Miesto: závod Polotniy, ulica Trudovaya - 1a.

Farma "Swiss Milk"

Máte záujem o ekoturistiku? Nesmiete prejsť nádherným miestom "Švajčiarske mlieko". Na ceste k tomuto miestu trvá o niečo viac ako 15 minút. Toto miesto priťahuje skutočnosť, že je napojený na históriu švajčiarskej rodiny, ktorá sa zaoberá poľnohospodárstvom v tomto regióne. Budete môcť jazdiť s vánkom na traktore a vyskúšať výrobky, ktoré poľnohospodári vyrábajú.

Poloha: obec Gorbenki.

Bývalá stredná škola

Možno vás prekvapí miesto, kde bývalo gymnázium a teraz je to bývalé gymnázium z roku 1904. Vyučoval ho známy M. Bakhtin (to bolo v roku 1918). Bakhtin je ruský filozof, kultúrny vedec.

V meste Nevel sú nielen pamätné miesta, ale aj príroda. Lesy sú bohaté na rôzne druhy bobúľ a húb. Uvidíte veľa riek a jazier. Stále sú močiare. Rôzne zvieratá a vtáky sú tiež hrdosťou mesta. Ak dávate prednosť odpočinku v čerstvom odpočinku, určite tu.

Nachádza sa tu aj veľa pamiatok. Budete môcť zažiť celú atmosféru mesta s holistickou a bohatou históriou. V grófstve mesta Nevel existuje veľa veľkých pozemkov. Michelson dostal žiadosť od Catherine 2 - veľký majetok. A Marina Tsvetaeva milovala návštevu bývalého panstva E.A. Zhukovej.

V regióne Pskov môžete odhaliť mnoho neznámych tajomstiev. Turisti sa môžu ponoriť do zaujímavej histórie mesta Nevel. Tu sú krásne, čisté prírodné krajiny. Na záver môžeme povedať, že toto je hlavné mesto festivalov. Zistite prečo.

Pozrite si video: BMW M140i xDrive 4x4 test - (August 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send