Španielsko

Salou zaujímavosti a zaujímavosti: prehľad a fotografie

Pin
Send
Share
Send
Send


Toto stredisko Španielska je známe svojou popularitou hlavne kvôli čistote jeho pláží, ako aj širokej škále tovarov a služieb ponúkaných v miestnych obchodoch, ktoré každoročne každoročne lákajú turistov, a to pre páry i mladých ľudí, ktorí nie sú proti tomu. navštívte fascinujúce a úchvatné párty, nočné kluby Salou.

Rezort sa nachádza na pobreží Costa Dorada, 92 km. z Barcelony, kde milovníci prichádzajú a kultúrny odpočinok. Z Barcelona do Salou je ľahké sa dostať: môžete si vziať taxík, alebo si môžete vziať autobusovú letenku.

Salou má jedinečné pamiatky, ktoré ho odlišujú od ostatných miest v Španielsku. Mesto sa môže pochváliť svojimi fontánami a predstaveniami, ktoré si dlho zapamätáme.

Port Aventura

Park sa nachádza v obrovskej oblasti, kde sú atrakcie a rekreačné zariadenia, ako sú kaviarne a reštaurácie a obchody, kde si môžete kúpiť suveníry a oveľa viac.

Atrakcie - najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie miesto v Salou, kde je najvyšší vrch v Európe. V Park Aventura a Ferrari Land sú nezabudnuteľné vystúpenia, ktoré by ste mali určite navštíviť s deťmi. Vstupná cena je približne 20 eur, celková vstupenka na deň je približne 52 eur. Vstupenky je potrebné zakúpiť vopred prostredníctvom cestovnej kancelárie alebo na oficiálnej webovej stránke Port Aventura.

Miesto: Av. Pere Molas, km 2.

Caribe Aquatic Park

Karibský vodný park je súčasťou prístavu Aventura a zahŕňa 17 jázd, vrátane šiestich dráh a pirátskej lode, rovnako ako ihrisko. Detské obľúbené výlety loďou a bazén s vlnami. Cena vstupenky sa pohybuje od 25 do 29 eur. Nákup vstupeniek priamo na pokladni v parku bude výrazne drahší, takže by ste sa oň mali starať vopred.

fontány

Salou je známa svojimi fontánami: Spievajúcou fontánou, žiariacou fontánou a fontánou. Vo večerných hodinách asi o deväť hodín začínajú fascinujúce hudobné prehliadky, ale bude možné ich obdivovať len v teplej sezóne.

Uprostred prílivu turistov okolo fontán sa stáva preplnená. Tam môžete vidieť páry v láske, držanie za ruky a len okoloidúci, ktorí chcú zdobiť svoj večer.

Stará veža

Stará veža bola postavená v 16. storočí a je najstaršou budovou v Salou. Veža bola postavená na ochranu proti nepriateľským útokom. Dnes je tu múzeum smaltu, ktoré možno navštíviť úplne zadarmo. A tu je umelecká galéria, ktorá je otvorená aj pre všetkých, ktorí ju chcú navštíviť.

Miesto: Carrer de l'Arquebisbe Pere de Cardona - 5.

Boulevard kráľa Jaime I. dobyvateľ

Boulevard sa nachádza v blízkosti hlavnej pláže a je ideálny pre pešiu turistiku. Toto historické miesto Salou je nepochybne stojí za návštevu a vidieť z prvej ruky mozaiku erbov šľachty, budovy 19. storočia, pamätník kráľa. Na viac ako kilometer pozdĺž zakrivenej línie sú lavice na odpočinok, obchody so suvenírmi, bary a kaviarne, ktoré dávajú pohodlie, ľahkosť a pozitívne emócie.

Miesto: Passeig de Jaume I 'el Conqueridor.

Alley Jaume I

Ulička má veľkú dĺžku, v strede ktorej je pomník Jaume I. Ulička je zdobená mozaikami s rôznymi obrazmi a nachádza sa blízko nábrežia Salou. Prechádzkou môžete relaxovať v útulnej kaviarni, ochutnať lahodné a aromatické pokrmy miestnych kuchárov alebo si sadnúť na fontány.

Miesto:.

Katalánsky zámok

Katalánske panstvo je zachované obydlie v jeho pôvodnom stave, kedysi sedliaci, ktorí tam žili. Kaštieľ našiel svoje miesto v mestskom parku a je jednoducho nemožné ho nájsť.

V budovách s dláždeným kameňom sa katalánske panstvo dostáva do atmosféry každodenného života a v blízkosti budovy je farma, kde vyučujú starostlivosť o vtáky a zvieratá. Ak pôjdete von na nádvorie, môžete vidieť miestny trh, kde predávajú zaujímavé ručne vyrobené predmety. Účasť je bezplatná.

Miesto: Avenida Jaume I.

Pozorovací paluba v La Punta del Cavall

Ohromujúci pohľad z nástupišťa, ktorý sa nachádza na steny v skalách, nenechá nikoho ľahostajným. Obzvlášť romantické pri západe slnka obdivovať pobrežie Stredozemného mora. Nižšie vidíte záliv, kde podľa miestnych legiend pirátov ukotvili svoje lode. Po otázke okolo obyvateľov Katalánska môžete počuť fascinujúce príbehy o viere a zvykoch Salou. A pláž je niekoľko desiatok metrov dlhá. Môžete navštíviť pozorovateľa zadarmo, aby ste si mohli vychutnať krásnu scenériu až do rána.

Kostol Santa Maria del Mar

Kostol bol pôvodne postavený pre námorníkov, pretože Salou je prístavné mesto. Církev môžete vidieť zvnútra zadarmo a pri vchode na významnom mieste privíta návštevník morský erb. Vnútorná výzdoba je pozoruhodná v jej prevedení a architektúre. Keďže kostol v priebehu času trpel zničením a potom bol obnovený, steny sú zručne maľované.

Miesto: Plaça de Santa Maria - 1.

pláží

To sú pláže Salou, ktoré sú tak atraktívne pre turistov, pretože je možné navštíviť deň a noc zadarmo. Existuje niekoľko z nich. Zvážte najobľúbenejšie - toto Levante (obzvlášť atraktívne pre mladých ľudí), Pine Capellanes (nie je preplnené miesto, neodporúča sa pre deti v dôsledku strmých sostupov), Playa de Lienguadets (120 metrovú rodinnú pláž), Llearga (najobľúbenejšia pláž Salou), Peña Tallada malebný kútik pre samotu), Playa de la Cala Cranx (romantická, pokojná a rodinná pláž).

Chôdza okolo Salou, učiac sa stále viac a viac z tohto krásneho a úžasného mesta, môžete zastaviť v blízkosti pomníka rybára v prístave mesta, kde ťahá sily silou. Alebo choďte do zámku bohatého človeka Salou, ktorý je postavený v štýle modernizmu. A čo je najdôležitejšie - nie je obmedzený na hotel a pláž, pretože v Salou toľko zaujímavé.

Pin
Send
Share
Send
Send