Kategórie Arménsko

Arménsko

Pamiatky Vanadzor: zoznam, foto a popis

Arménsko je veľmi krásna a úžasná krajina, každá z jej miest má vlastnú chuť a jedinečné čaro. Napríklad Vanadzor je jedno z najväčších miest v Arménsku, ktoré má jedinečnú geografickú polohu. Nachádza sa v regióne Lori a nachádza sa medzi pohoriami Pambak a Bazum, v samom centre depresie Vanadzor, kde sa spájajú tri rieky - Vanadzor, Pambak a Tanjut.
Čítajte Viac
Arménsko

Pamiatky Jerevanu a okolia: recenziu a fotografiu

Jerevan je jedným z najstarších miest na svete, stavba pevnosti Erebuni sa datuje do roku 782 pred nl, mesto v Seven Hills vzniklo v roku 753 pred naším letopočtom. Jerevan je slnko a ovocie, zasnežené vrcholy Ararat, starobylé kamene v meste Erebuni. Vôňa kávy, ktorá naplnila uličky mesta. Jerevan je múzeum Sergeja Paradžanova, kresťanské kláštory, panteón géniov arménskeho ducha a moslimských svätých.
Čítajte Viac
Arménsko

Dilijan Atrakcie s fotografiami a popisom

Dilijan je nádherné letovisko v rezerve, akési raj v Arménsku. Krásu a jedinečnosť miestnej prírody krásne popísal Maxim Gorky. Podľa neho hory obklopujú údolí s nehybnosťou a živou láskou, vzduch je nezvyčajne jasný a zdá sa, že je brilantne modrý, ale hlavnou vecou je, že dýcha s pokojom odkiaľkoľvek.
Čítajte Viac
Arménsko

Pamiatky Gyumri: zoznam, foto a popis

Gyumri je nepochybne jedno z najstarších miest v Arménsku. Vyniká medzi ostatnými arménskymi mestami, starobylými náboženskými budovami, nádhernými miestami, zaujímavými historickými faktami a nádhernou architektúrou staroveku. Predpokladá sa, že toto mesto je skvelé pre ľudí, ktorí sa radi navrátia do minulosti, pretože je možné nájsť v nej aj staré osady.
Čítajte Viac
Arménsko

Slávne pamiatky Arménska: fotografie a popis

Arménsko je najstarší štát s fantastickou povahou a mnohostrannou históriou. Navštívte kláštory a chrámy, môžete sa ponoriť do minulosti a cítiť dych čas ... Koniec koncov, to bolo tu, keď Noemova archa obťažovala k pobrežiu, to bolo tu, že rané kresťanstvo získalo silu v krajine, ktorá prvýkrát prijala toto náboženstvo.
Čítajte Viac
Загрузка...