Kategórie Indonézia

Indonézia

Lombok - prehľad o prehliadkach (s fotografiou)

Vedeli ste, že na našej planéte je miesto nazývané "chili"? Áno, to je presne tak, ako sa indonézske slovo Lombok, ostrov v malajskom súostroví, prekladá do ruštiny. Na jednej strane pobrežia ostrova sa nachádzajú s vodami Indického oceánu a na druhej strane s morom Bali, ktoré sa tiahne do Tichého oceánu.
Čítajte Viac
Indonézia

Hlavné atrakcie mesta Sumatra

Sumatra je naozaj krásny a vzrušujúci ostrov Indonézie. Tu môžete nielen vychutnať skutočnú krásu prírody, ale tiež sa ponoriť do nebezpečných dobrodružstiev. Cestovatelia majú tú najlepšiu príležitosť vychutnať si krásnu prírodu, jedinečné kultúrne dedičstvo a dostupné ceny.
Čítajte Viac
Indonézia

Hlavné atrakcie v Jakarte: recenziu, fotografie a popis

Hlavné a najväčšie mesto Indonézie, Jakarta, sa nachádza na severozápadnom pobreží Javy. V mestskej aglomerácii žije približne 23 miliónov ľudí. Dátum založenia sa považuje za 22. júna 1527. Slávnostne sa slávi ako deň mesta. Hlavné mesto a jeho okolie je najdôležitejším centrom hospodárskeho rozvoja krajiny.
Čítajte Viac
Indonézia

Indonézia: atrakcie a zaujímavosti (s fotografiami)

Indonézska republika je štvrtým najväčším národom na svete z hľadiska počtu obyvateľov. Jedinečnými predstaviteľmi flóry a fauny žijúcimi v týchto nádherných miestach, úchvatnými nádhernými krajinami panenskej prírody, úžasnými kontrastmi primitívnych osád a modernými mestami s rozvinutou infraštruktúrou sú úžasné.
Čítajte Viac
Indonézia

Ostrov Bali Atrakcie: Prehľad a fotografie

Ostrov Bali je najvhodnejším ostrovom pre turistiku, kde môžete vidieť obrovské množstvo atrakcií, mať dobrý čas a len relaxovať. Tento ostrov je rajom pre tých, ktorí radi plávajú (ostrov je umývaný Indickým oceánom, Baliho more Tichého oceánu), pre tých, ktorí chcú urobiť fotografiu (ostrov je známy svojimi mnohými pamiatkami, krásnymi výhľadmi) a pre tých, ktorí sa chcú pochváliť priateľom, Bali je považovaný za jeden z najprestížnejších.
Čítajte Viac
Загрузка...