Kategórie Filipíny

Filipíny

Boracay: Populárne zaujímavosti a zaujímavosti

Boracay je jedným z najkrajších ostrovov na svete. Je súčasťou centrálnej časti filipínskeho súostrovia. Rezortná oblasť ostrova bola pomerne nedávna - v 80. rokoch minulého storočia. Moderný Boracay možno považovať za ostrov prírodného pôvodu. Spočiatku tu bol ostrov Panay, do ktorého sa neskôr pripojili koraly.
Čítajte Viac
Filipíny

Pamiatky Cebu: Prehľad, fotografie a popis

Pre mnoho turistov je ostrov Cebu tranzitným bodom medzi Bohol a Boracay. Ostrov si však stojí za pobyt viac ako pár hodín. Hlavným záujmom turistov sú početné chrámy, prírodné parky s tropickou vegetáciou, nádherné piesočné pláže a kultúrne a historické pamiatky koloniálnej éry.
Čítajte Viac
Filipíny

Filipíny: obľúbené atrakcie a krásne miesta

Nachádza sa medzi filipínskym a čínskym mori, 7107 ostrovy filipínskeho súostrovia vždy priťahovali turistov. Tu sa nachádza "Ohnivý kruh Tichého oceánu", pozostávajúci z 12 aktívnych sopiek, ako aj jednej z najkrajších pláží Terry. Nížiny tu zaberajú obmedzené územia, ale tropické lesy obsadili 2/5 územia krajiny.
Čítajte Viac
Filipíny

Manila - atrakcie a krásne miesta

Manila je mesto, ktoré sa rozvíja veľmi rýchlo, má bohatú a zaujímavú históriu, ktorá sa na chvíľu nedá nudiť. Mesto je rozdelené do 16 okresov, z ktorých každý má svoju vlastnú históriu, špecifiká a dokonca aj gastronómiu. Milovníci nákupu nebudú s Manilou zklamaní a najatraktívnejším miestom pre nich je okres Makati s množstvom obchodov a obrovských nákupných centier.
Čítajte Viac
Filipíny

Bohol: atrakcie a čo vidieť (s fotografiami)

Bohol (Bohol, Bohol) - malý vulkanický ostrov, ktorý je súčasťou Visalských ostrovov filipínskeho súostrovia. Obklopený niekoľkými desiatkami malých ostrovov. V bezprostrednej blízkosti je ostrov Panglao (Panglao), ktorý je spojený s Bohol mostom a diaľnicou v oblasti hlavného mesta Tagbiralan.
Čítajte Viac
Загрузка...