Kategórie Slovensko

Slovensko

Pamiatky Slovenska: zoznam, fotografie a popis

Slovensko je krajina v strednej Európe. Malá európska krajina je pripravená dať príležitosť vychutnať si úžasnú atmosféru a množstvo atrakcií. Každý cestujúci pochopí, prečo si Slovensko zasluhuje osobitnú pozornosť. Začiatočníci a skúsení turisti môžu oceniť úžasnú prírodu, starobylú architektúru, vďaka ktorej sa výlet bude pamätať len z najlepšej strany.
Čítajte Viac
Slovensko

Pamiatky a nádherné miesta Bratislavy: fotografie a popis

Bratislava je hlavným mestom Slovenska. Toto mesto hraničí s dvoma krajinami naraz, konkrétne s Rakúskom a Maďarskom. Bratislava je pozoruhodná pre neprítomnosť patosu, ale zároveň turisti môžu vychutnať upokojujúcu stredovekú atmosféru. Úzke ulice, architektonické pamiatky priťahujú mnohých cestovateľov, ktorí chcú otvoriť starú a pohostinnú Európu pre seba.
Čítajte Viac
Slovensko

Hlavné atrakcie mesta Prešov: zoznam, fotografie a popis

Kedysi v uliciach Prešova (hlavne na hlavnej ulici, kde sú sústredené najobľúbenejšie obchody, nákupné a zábavné a kultúrne strediská) sa zaujímate, ako sa kombinuje moderná európska štýl a baroková architektúra. Všade je dekorácia pre rozprávkový film: paláce, katolícke katedrály a kostoly, námestia a fontány.
Čítajte Viac
Slovensko

Košice: obľúbené atrakcie a krásne miesta

Na území Slovenska je útulné mesto, ktoré sa nazýva Košice. Nachádza sa na východe krajiny v blízkosti pohoria. Viac ako 240 tisíc ľudí tu žije. Mesto je dôležité kultúrne a historicky. Stará budova mesta je dobre zachovaná, prechádzky po meste sú veľkou radosťou.
Čítajte Viac
Slovensko

Pamiatky mesta Poprad: recenzie, fotografie a popis

Mrazivé ráno, čerstvý vzduch, snehom pokryté vrcholky hôr, ktoré sú v rôznych odtieňoch v rôznych odtieňoch v lúčoch jasného slnka ... Čo môže byť lepšie pre milovníkov aktívneho voľného času? Slovenské letovisko Poprad, ktoré rozšírilo svoje územie na úpätí Vysokých Tatier, víta svojich hostí po celý rok, pretože je priamo na ceste do najvyššej časti Karpát.
Čítajte Viac
Загрузка...